Stipendije za učenike četverogodišnjih programa

Autor: Biserka Kuzmić, 29. 11. 2016.

Sisačko-moslavačka županija i ove godine dodjeljuje 45 stipendija redovitim učenicima četverogodišnjih i petogodišnih programa obrazovanja srednjih škola s područja Sisačko-moslavačke županije za školsku godinu 2016/2017., te na taj način želi olakšati školovanje i unaprijediti ukupnu obrazovnu strukturu u Županiji.
Natječaj će biti otvoren od 28. studenoga 2016. do 12. prosinca 2016. godine. (Odluka)
Prijave se vrše ispunjavanjem elektronskog on line obrasca  (objavljen na web stranici SMŽ).