Keltska noć

Autor: Davorka Obradović Vujnović, 24. 9. 2012.

"Keltska noć", u kojoj se prisjećamo slavne prošlosti Siska održana je 8. rujna 2012. godine. U programu su sudjelovali i učenici 2d, 3b2 i 4b2 razrednog odjela (krojač i nautičar unutarnje plovidbe).

Na splavi 7 - Florisdorf  - plovili su učenici 3b2 i 4b2 razreda (nautičari unutarnje plovidbe):

Karolina Pavlenić, Eugen Čeh, Krešimir Pižir, Luka Tonković, Bruno Delonga, Sven Marenković, Karlo Knežić i Filip Krčelić.

Na splavi 8 - Mladi obrtnici - plovile su učenice 2d razreda (krojačice):

Džervina Bajrić, Ivana Josić, Erna Džakulić, Iva Cvetojević, Iva Trlin i Matea Matić.

Cijeli događaj fotografirao je Robert Balać (3c2).

Fotografije možete pogledati u priloženim dokumentima.

keltska_noc_1.JPG (106.61 KB)
keltska_noc_2.JPG (84.39 KB)