Autor: Biserka Kuzmić, 26. 10. 2011.

Dan škole 2011.održao se u Kazalištu 21 Sisačkog Doma kulture, 10.listopada 2011. godine. Isti dan u 12 sati održana je i prijateljska utakmica između Gimnazije Sisak i naše škole.

Kako smo proslavili Dan škole pogledajte u prezentaciji koju je izradila profesorica Vesna Marinčić.

Zahvaljujemo sljedećim učenicima koji su sudjelovali u pripremi i provedbi programa za Dan škole.

1.b razred Elizabeta Neđeral, Iva Grahovac i Kristina Bedić, 2.a Lucija Preučil, 2.b razred Anamarija Tubić, Antonija Malović, Juran Strmecky, Ruda Hudeček, Marko Turković, Matej Milošić, Mateo Šehić i Luka Banjac, 2.c Mihaela Kajtazović 2.g razred Kristijan Kenđelić i Vladimir Vojnović, 3.a Ricardo Rimay i Mateo Marković,  3.b Sven Marenković,  3.c Benito Marić, 3.f Igor Šalković, 4.a Antonio Prgomet, Ivan Piršić, Patrik Pilipović, Filip Orlovac, Matea Lovreković, Ognjen Džajić. Hvala odličnoj nogometnoj momčadi!

Zahvaljujemo i bendu Alba Cornix.

Zahvaljujemo nastavnici struke Sanjici Ladešić i njezinim kolegicama, Branku Bukovcu, Katarini Kordić, Zlatku Dragičeviću, Biserki Kuzmić, Josipu Mrganu, Ivančici Žamarija, Vesni Marinčić, ravnatelju i svim kolegama i kolegicama koji su pomogli svojim idejama i materijalima.

DAN_SKOLE_2011-2012.pps (23.36 MB)