Humanitarna akcija učenika 4.a

Autor: Administrator , 2. 4. 2010.

Donacija za Malu kuću

Donacija za Malu kuću u Petrinji

Učenici 4.a razreda posjetili su 2. travnja 2010. godine Malu kuću Udruge osoba s invaliditetom te im donirali materijale za dječju igraonicu. Ideja za ovu akciju potekla je od učenika Aleksandra Šoha koji je do sada već samostalno organizirao nekoliko humanitarnih akcija. Budući da Aleksandar volonterski sudjeluje u radu Male kuće znao je da im je bilo kakva pomoć uvijek dobro došla.

S 20 kolega iz razreda te podršku ravnatelja, pedagoginja i nekoliko profesora u tri dana organizirana je akcija prikupljanja novčanih priloga i kupnja materijala potrebnih korisnicima Male kuće.  Kupljeni su hamer papiri, plastelin, loptice i didaktički materijal.
                Djeca članovi Udruge materijale će koristiti kroz različite kreativne radionice.

Prigodom donacije zahvalnicu Obrtničkoj školi Sisak  uručila je predsjednica Udruge Štefica Grubar.

Izvor: Sanja Glibo