"ŽUPANIJSKI PRIJEVOZ ZA SVE"

Autor: Administrator , 4. 4. 2023.

Projektom „Županijski prijevoz za sve“ osiguran je autobusni prijevoz za 2 eura mjesečno za stanovnike Sisačko-moslavačke županije.

UPUTE ZA OSTVARIVANJE PRAVA ZA SUBVENCIJU PO PROJEKTU „ŽUPANIJSKI PRIJEVOZ ZA SVE“
Korisnik dolazi na lokacije upravnih odjela Sisačko-moslavačke županije zbog ostvarivanja prava na subvenciju:
SISAK, Ante Starčevića 29, Sisak
PETRINJA, Ulica Vladka Mačeka 47, Petrinja
KUTINA, Ljudevita Posavskog 27, Kutina
POPOVAČA, Jelengradska 13, Popovača
GLINA, Trg bana Josipa Jelačića 2, Glina
NOVSKA, Trg dr. Franje Tuđmana 2, Novska
HRVATSKA KOSTAJNICA, Trg Nikole Šubića Zrinskog 1, Hrvatska Kostajnica
TOPUSKO, Trg bana Josipa Jelačića 1, Topusko
DVOR, Trg bana Josipa Jelačića 10, Dvor
GVOZD, Trg dr. Franje Tuđmana 6, Gvozd

Radno vrijeme od 7:30 do 15:30.
Na lokacijama upravnih odjela SMŽ, dajući na uvid osobnu iskaznicu, korisnik ispunjava potvrdu. Ukoliko zadovoljava uvjete, izdaje mu se iskaznica o pravu na subvencionirani prijevoz po projektu „Županijski prijevoz za sve“ s kojom dolazi na prodajno mjesto prijevoznika i kupuje mjesečnu kartu po subvencioniranoj cijeni od 2,00 €.
Mreža linija Sisačko-moslavačke županije za koju se mogu ostvariti subvencije, nalazi se na poveznici:
Za sve dodatne informacije, građani mogu nazvati broj telefona 044/540-071.