Upis u prvi razred - dostava dokumenata

Autor: SANJA GLIBO, 22. 7. 2020.

Dostava dokumenata za upis u prvi razred je 27.7. i 28.7. 2020. do 14 sati. Detaljne upute pročitajte pod *opširnije*

UPIS U PRVI RAZRED – dostava dokumenata

• Printanje UPISNICA kreće 27.7. 2020.
  • Upisnicu i liječničku potvrdu dostavlja se u srednju školu, osobno ili elektroničkim putem 27.7. i 28. 7. 2020. do 14 sati.
  • Upisnicu, ako je potrebno možemo isprintati u školi, a potpisuje ju učenik i roditelj.
  • Upisnicu i liječničku potvrdu moguće je dostaviti i elektroničkim putem (skenirano ili slikano) na adresu ured@ss-strukovna-sk.skole.hr
  • Prilikom dostavljanja upisnice elektroničkim putem učenik se može izjasniti o izbornim predmetima te odabiru stranih jezika.
  • Upisnicu elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

PODSJETNIK ZA LIJEČNIČKE POTVRDE:

Ukoliko učenik nema odgovarajuću liječničku potvrdu/svjedodžbu, iznimno, za upis može dostaviti i potvrdu obiteljskog liječnika, a na početku školske godine će dostaviti odgovarajuću potvrdu.

Pri dolasku na liječnički pregled na medicinu rada ili kod školskog liječnika potrebno je donijeti POTVRDU OBITELJKOG LIJEČNIKA.

Liječnička svjedodžba medicine rada potrebna je za zanimanja:

• Arhitektonski tehničar
  • Građevinski tehničar
  • Sva trogodišnja zanimanja

Besplatan liječnički pregled imaju učenici upisani u deficitarna zanimanja i to uz potvrdu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje da se upisuju u deficitarno zanimanje.

• Područni ured Sisak: zidar, keramičar-oblagač, monter suhe gradnje, ličilac-soboslikar
  • Područni ured Kutina: zidar, keramičar-oblagač, vozač motornog vozila, građevinski tehničar

Potvrda nadležnog školskog liječnika potrebna je za zanimanja:

• Tehničar cestovnog prometa
  • Modni tehničar

Učenici koji su ostvarili pravo izravnog upisa ne trebaju dodatno obavljati pregled jer već imaju medicinsku dokumentaciju.