Pismo gospodinu Janjiću državnom tajniku

Autor: Snježana Matić, 14. 1. 2010.

Poštovani gospodine Janjiću,

Poštovani gospodine Janjiću,

Povjerenstvo Obrtničke škole Sisak ispred Sindikata i Radničkog vijeća obavještava Vas o odluci o početku nastave sa sutrašnjim danom, 14. siječnja 2010. Nastava će se održati u izvanrednim uvjetima u skladu s prostornim mogućnostima. Izvanredni uvjeti nastali su zbog Rješenja Državnog Inspektorata o zabrani korištenja podrumskih prostorija (učionica, sportske dvorane, zbornice i ureda ravnatelja i pedagoške službe).

Pored ove zabrane od listopada 2009. na snazi je i zabrana korištenja pet učionica koju je izdala Sanitarna inspekcija. Na raspolaganju nam je tek manji broj učionica koje ispunjavaju uvjete za rad, što onemogućava odvijanje normalnog nastavnog procesa za 502 učenika naše škole.

Naglašavamo da nitko ispred osnivača škole do ovog trenutka nije posjetio školu i stekao uvid u izvanredne uvjete u kojima će učenici, nastavnici i djelatnici škole sutra ipak nastaviti s radom.

Iako ste nas već posjetili ovim putem ponovno Vas pozivamo u posjet našoj školi.

Srdačan pozdrav,

Povjerenstvo